Гузь каже, що ситуація із нововолинськими шахтами критична

Через рішення Кабміну закрити шахту №9 Нововолинська, нерентабельність шахти «Бужанської» та затримки на добудову шахти №10 ситуація у цій сфері на Волині критична.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат від округу №19 Ігор Гузь.

«Наразі на шахтах накопичується заборгованість по зарплаті. Кабінет міністрів в середу по факту закрив шахту № 9 «Нововолинську», що тепер робити сотням гірників, куди йти і в які дзвони бити – велике питання. Ніхто нічого не пояснив, не вніс ясності, особливо в питанні анонсованого окремими урядовцями так званого соціального пакету передбаченого при звільненні. Окреме питання ситуація на шахті «Бужанська» яка поки працює, але без державної допомоги в закупівлі сучасного обладнання так і не зможе стати рентабельною.

Інше не менш болюче питання добудова шахти № 10 «Нововолинська», з закладених в цьогорічному бюджеті 200 мільйонів гірники та будівельники отримали близько 25, а вже липень на носі. По факту без добудови цієї шахти майбутнього вугільної галузі на Волині не має», – пише Гузь.

Також він зауважив, що профільний міністр Володимир Демчиниш нібито не має плану, як виходити із цієї кризи: «За останні два тижні двічі був в кабінеті пана Демчишина, але ясності і розуміння подальшої стратегії не має. Складається враження, що він просто пливе по течії без розуміння куди і для чого».