Семен Семенченко розповів у Луцьку про контрреволюцію

Командир батальйону «Донбас», а нині ще й  народний депутат Семен Семенченко приїхав до Луцька та розказав чим займаються владці у Києві.

Про це повідомляє Інформаційне агентство «Волинські новини».

Влада намагається імітувати боротьбу з корупцією, а від контрреволюції її стримують лише вибухи невдоволення громади, – вважає нардеп та командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.
Зустріч з командиром 2-го Батальйону спеціального призначення «Донбас» 1-ї Бригади оперативного призначення Національної гвардії України, сформованого з добровольців, майором резерву Національної гвардії України Семеном Семенченком відбулася сьогодні, 10 липня, у Луцьку.

Семен Семенченко розповів, що останнім часом відвідує сектор М на сході як перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань безпеки та оборони та почесний командир батальйону «Донбас», який зараз перебуває на передовій. Луцьк він відвідав як депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», фракції, що взяла на себе політичну відповідальність за Міністерство агропромислового комплексу.

З його слів, у лісовій галузі повернулися усі корупційні схеми, тому шукають можливість створити мережу з місцевих активістів, Міністерства, підкріпивши це допомогою нардепів. Серед проблем, які характерні для майже кожного регіону – хижацьке винищення лісів, тотальна корупція, хабарі як на вертикальному, так і на горизонтальному рівнях.

Зі слів Семена Семенченка, те, що відбувається в країні, поки не можна назвати контрреволюцією, але це вже можна назвати реакцією. Сучасну ситуацію відрізняє від контрреволюції боягузтво влади, її залежність від громадської думки, відтак, кожен необережний крок, що викликає невдоволення громади, затримує реакцію, яка поки не переходить в контрреволюцію. Депутат наголосив, що спроби пошуку міжнародної підтримки владці просто імітують – в багатьох випадках, це пояснюється їхньою некомпетентністю, а часто – врахуванням інтересів Російської Федерації на зовнішньополітичній арені.

Боротьба з корупцією, з його слів, досі імітується, відбувається перекладання відповідальності між відомствами – Генпрокуратурою, СБУ та МВС.

Наразі депутати намагаються провести закон про тимчасові слідчі комісії, які нададуть їм повноваження викликати громадян на допити. Поки йде блокада вказаного законопроекту, хоча представники усіх фракцій публічно обіцяють його підтримати. Причиною є те, що в двох найбільших фракції – Блоку Петра Порошенка та «Народного Фронту» мають бути свої силові структури (СБУ та МВС), тож розривати систему кругової поруки ніхто не хоче.

Водночас, оцінюючи вірогідність військового перевороту в Україні, Семен Семенченко визнав, що протягом найближчих трьох місяців він малоймовірний, як і узурпація влади з участю військових. Втім, чимало політичних сил та фінансово-промислових груп розглядають як варіант у майбутньому політику з позиції сили.