Прокуратура під Луцьком будує 9-поверховий будинок

В селі Зміїнець біля Луцька на вулиці Шкільній у понеділок, 6 липня, фактично розпочали будівництво 9-поверхововго житлового будинку на 81 квартиру. Забудовником виступає прокуратура Волинської області, а підрядником – приватне підприємство «ПМК-19».

Щоб привернути увагу громадськості, мешканці прилеглих будинків ініціювали збори 10 липня.

Сусіди бояться, що інфраструктура та комунікації села не витримають навантаження такого об’єкту. До того ж мешканцям 1-2 поверхових будинків не хочеться, що поряд була така «свічка». Тому вони хотіли б, аби поверховість забудови зменшили до 4 поверхів.

Адже згідно із Державними будівельними нормами будівництво в сільській місцевості здійснюється, як правило, не більше 4 поверхів. Також фактично відсутня інфраструктура, тобто дитячі садочки, магазини, стоянки, дитячі майданчики, а школа №13, яка поруч, потенційно не зможе вмістити стільки дітей.

Як ідеться у паспорті, загальна площа для будівництва цього будинку – 5577,22 метра квадратних. Проте згідно із кадастровою картою загальна площа землі, відведеної для будівництва -1,4 гектара. Тому не виключено, що цей будинок може бути лише в першій черзі.

У декларації про початок будівельних робіт вказують, що проектну документацію розробив підприємець Куницький Ростислав Валентинович. Підписував декларацію перший заступник прокурора області Олег Корецький.

У будинку вже запланували 27 однокімнатних квартир, 45 двокімнатних та 9 трикімнатних.

Щоб розібратися, хто дав дозвіл на будівництво, місцеві мешканці та активісти «Народного контролю Волині» планують 13 липня на 11:00 іти в Луцьку РДА.

Нагадаємо, поряд «ПМК-19» вже намагалася почати будівництво у лютому 2015 року.

Новый точечный рисунок1