Луцький волонтер відвіз допомогу для розвідки

Волонтер з Луцька Мирослав Ватащук відвіз для бійців 14-тої бригади оптику, тактичні маски та літні берці.

Допомогу, призначену для бійців першої розвідувальної роти 14-тої бригади волонтер доставив у Володимир-Волинський 10 липня.

Волонтер привіз для бійців 16 тактичних масок, 50 пар берців, GPS-навігатор, та оптичну трубу (аналог бінокля). Допомога обійшлася у понад 31 тисячу гривень. Вже найближчим часом усе поїде до бійців на передову.

«Насправді це не моя допомога, а та, яку надають люди, скидаючись по декілька гривень у скриньки чи на картку волонтера», – розповів Мирослав Ватащук. Він додав, що усе закуплено винятково за запитами хлопців та з консультаціями виробників – наприклад, для розвідників замовили саме берці, бо бійцям доводиться дуже багато ходити.

«Все збиралося дуже швидко, бо берці ще треба було пошити», – додає волонтер. Замовляли їх у Полтаві, і на першу партію виробник зробив знижку 25%. Так само і тактичні маски-замовляли за два дні перед виїздом, тож забрали усі, які були на складі.

Заступник командира 14-тої бригади Марат Бригадир зазначив, що амуніція та техніка, яку привіз волонтер, безперечно стане хлопцям у нагоді. Підполковник додав, що зараз хлопці якраз дуже потребують літнього взуття та  висловив волонтеру вдячність за допомогу.

Водночас він повідомив, що хлопцям і досі потрібна техніка, прилади нічного бачення, оптика тощо. Також бійці потребують спеціальної маскувальної фарби та розгрузок. Волонтер занотував потреби хлопців.

Кошти  для допомоги військовим можна перераховувати на картку ПриватБанк № 4149 – 4978 – 3453 – 2105 (Ватащук Мирослав Васильович).