Лучани можуть подати на Романюка у суд через воду

Мешканці Луцька можуть відсудити у мера міста до 5 тисяч гривень компенсації моральної шкоди через відключення гарячої води.

Про це повідомляють Інформаційне агентство «Волинські новини».

Дії Луцького міського голови Миколи Романюка щодо видачі розпорядження про обмеження подачі гарячої води суд визнав незаконними. Йдеться про рішення річної давності. Тепер містян закликають вимагати від мера відповідальності через його ж «гаманець». Мовляв, зробити це можна, пред’явивши у цивільному порядку позов про стягнення моральної шкоди.

Така інформація звучала під час прямого ефіру на ТРК «Аверс» у дискусійному клубі «Прошу слова» вчора, 10-го липня.

Депутат Луцької міської ради, член депутатської групи «Новий Луцьк» Андрій Осіпов нагадав усім, що суд проти Луцького міського голови Миколи Романюка був виграний. Йшлося про те, що Феміда визнала незаконним розпорядження від 26.09.2014-го року «Про графіки подачі гарячої води».Згідно з цим документом, тепленьку давали містянам лише вихідними днями, і то в обмежений час: із 8:00 до 23:00.

«Звертайтеся в суд, бо це ваші гроші, адже саме ваші права обмежили. Зауважу, що на відміну від усіх містян, мер таки має гарячу воду у своєму заміському будинку. І взагалі, він не лучанин, тому спокійно відключив воду і проблема його «не пече». Йому варто було б приєднатися до всіх лучан і відключити гарячу воду у себе. Відтак, кожен лучанин, який зазнав втручання у особисте життя торік, не користувався гарячою водою, може пред’явити позов у цивільному порядку і отримати компенсацію», – закликав лучан Осіпов.

Згідно з його підрахунками сума, яку можна стягнути з мера, – від 1 до 5 тисяч гривень. Окрім того, депутат обіцяє підтримати лучан, які вирішать боротися за свої права.