Ковель: поляки передали переселенцям допомогу

У Ковелі благодійники передали переселенцям одяг, взуття, постільну білизну, рушники, посуд та інше.

Про це повідомляє проКовель.

У рамках реалізації проектів з підтримки вимушених переселенців Волинський Обласний Благодійний Фонд «Карітас-Волинь» організував у Ковелі благодійну акцію для переселенців.

Відтак, багатодітні родини, які мають 3-є і більше дітей віком до 14 років, а також сім’ї, в яких виховуються діти з особливими потребами, інваліди, матері-одиначки та пенсіонери отримали продукти.

Окрім того, фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості розповіли переселенцям про ринок праці та актуальні вакансії.

Провести благодійну ініціативу вдалося за підтримки Щецинського відділення об’єднання українців у Польщі та організації «Карітас» Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ у Польщі, керівники яких нещодавно надали для потреб вимушених переселенців продукти харчування (гречка, борошно, олія).

Тонну гуманітарних речей, таких, як одяг, взуття, постільна білизна, іграшки, посуд, ковдри, подушки та матраци) отримали ковельські переселенці за підтримки закордонних донорів в рамках проекту «Створення відділу надзвичайних ситуацій».

Роздача відбулася у Храмі блаженного Миколая Чарнецького. Асортимент гуманітарних речей, які привезли працівники ВОБФ «Карітас-Волинь», різноманітний: одяг та взуття для дорослих і дітей, якісна постільна білизна та рушники, необхідний посуд.