За півроку на Волині – 8 справ проти правоохоронців

За півроку на Волині відкрили 8 кримінальних справ проти працівників правоохоронних органів.

Про це під час засідання Громадської ради при УМВС України у Волинській області повідомив начальник ІОС УКЗ УМВС в області Андрій Обйортишев.

Він розповів, що прокуратура надала справи проти працівників міліції порушені за збут наркотиків, привласнення майна та перевищення службових обов’язків.

За словами Обйортишева, «найкричущишіми» випадками були участь працівників міліції у збуті наркотичних речовин. За участь у злочині затримали працівника Державної служби охорони. Прокоментував також начальник управління і самогубство працівника ДАІ на пості поблизу Цумані. У даній справі відкрите кримінальне провадження за статтею 115 (умисне убивство), зараз ведеться розслідування.

Співробітники загиблого повідомили, що він місяць перебував у депресивному стані. За хабарі засуджено одного працівника міліції, а одного виправдано. Проте начальник управління додав, що зараз провадження слухають в апеляційному суді.

Також Обйортишев додав, що закрили одну справу з приводу перевищення службових повноважень під час Революції гідності за відсутністю складу злочину.