Волинь: розказали про найпоширеніші схеми інтернет-шахраїв

На Волині правоохоронці починають «полювання» на інтернет-шахраїв. Адже з кожним днем пройдисвіти вигадують усе нові схеми, щоби ввести користувачів в оману та заволодіти їхніми грошима.

Тому волинянам необхідно бути уважними та обережними, – повідомляє прес-служба облуправління міліції.

Найчастіше продавці просять, аби їм перерахували завдаток за обраний покупцями товар, а після отримання коштів безслідно зникають. «Також є випадки, коли купець, який нібито купує у вас товар, хоче розрахуватися грошовим переказом. Для цього він просить номер банківської картки та код входу, з якої потім знімає ваші ж гроші», – кажуть в міліції.

Аби протидіяти таким правопорушенням та попереджувати їх скоєння, на Волині із 9 по 28 липня триває оперативно-цільова операція під умовною назвою «Трикстер». Міліціонери звертаються з проханням до громадян не робити передоплату в Інтернеті, купувати товар лише у перевірених Інтернет-магазинах і аукціонах та в жодному випадку не довіряти незнайомцям, які цікавляться конфіденційними даними, в тому числі пін-кодом картки.

«Якщо ви стали жертвою шахраїв або маєте інформацію про те, хто займається протиправною діяльністю, негайно повідомляйте за телефоном 102», – йдеться у повідомленні.