Волонтерка пояснила, чому не зустріли тіло загиблого «кіборга»

Волонтерка Юлія Смірнова пояснила чому тіло загиблого у Донецькому аеропорті Героя  Вадима Демчука не зустріли.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Активістка волонтерської групи «Допоможи допомагати» Юлія Смірнова прокоментувала допис члена громадської організації «Автомайдан України» Вадима Демчука щодо того, чому тіло Героя  Вадима Демчука ніхто не зустрів у Нововолинську.

Нагадаємо, що поховали «кіборга» вчора, 8 липня, у Нововолинську. Чоловіку було 39 років. Герой був командиром 9-ї роти 80-ї аеромобільної бригади 3-го батальйону першого взводу. Із 14-го січня 2015-го року захищав новий термінал Донецького аеропорту у зоні бойових дій, де і загинув. Ідентифікували воїна за ДНК.

«Написала всім, кого знаю. Знайшла телефон батька загиблого Героя через Борис Бабійчук. Відразу його набрала. Перед цим дзвонила в міську адміністрацію і вони перепрошували і сказали, що все організували. До військомата я не додзвонилась», – пише Смірнова.

За словами волонтерки, батько загиблого військового просить всіх заспокоїтись і каже, що єдине не було кому зустріти Героя, але міська влада організувала похорони. На похорон людей прийшло багато. Окрім того, активістка розповіла, що до Дніпропетровська і назад дорогу оплачувала міська влада.

«Просто єдине, що людей завчасно не попередили, на майбутнє знатимуть. Помилка міської влади лише в тому, що вони вчасно не проінформували коли завезуть тіло Героя Вадима в місто», – пояснює жінка.

Від допомоги Володимир Демчук відмовився і натомість попросив Смірнову допомагати армії.

«Батько дуже просив прибрати той пост, бо в нього і так пів року нерви здавали і тепер він не має сил ще на камери говорити і відповідати на пост цього автора. Йому тяжко. Він хоче просто спокійно це все пережити. Батько втратив свого синочка», – йдеться у дописі.

Снимок Снимок2