Володимир: депутат порівняв упівський стяг із прапорами «Новоросії»

Депутат Володимир-Волинської районної ради Михайло Сенківський під час засідання комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку порівняв червоно-чорний прапор із символікою «ДНР» та «ЛНР».

Так депутат Сенківський відреагував на пропозицію «свободівця» Петра Козлюка використовувати червоно-чорний прапор у символіці Володимир-Волинського району, ‒ пише «Вголос».

У запропонованому Петром Козлюком проекті рішення висловлено пропозицію вивішувати червоно-чорний прапор на адміністративних приміщеннях Володимир-Волинського району у дні державних та місцевих свят.

Ця ідея не сподобалася депутату Михайлу Сенківському, який порівняв червоно-чорний прапор із символікою «ДНР» та «ЛНР» і виступив категорично проти його вивішування.

«Певно, депутат необізнаний з історією червоно-чорного прапора, адже вся Революція гідності пройшла під цим прапором як символом виклику бандитській владі режиму Януковича. І тепер у неоголошеній російсько-українській війні чимало патріотів, зокрема добровольчі батальйони, воюють під червоно-чорним прапором», – коментує дії депутата свідок, який побажав залишитися невідомим.