На Волині негода пошкодила понад півсотні будинків

Сильний шквальний вітер та дощі на Волині пошкодили десятки житлових будинків, школи та адміністративні споруди.

Про це повідомляє прес-служба «надзвичайників».

За уточненою інформацією станом на 15.00 сьогодні, 9 липня, негода наробила в області чималої шкоди.

Нагадаймо, що починаючи з 22.30 вчора внаслідок складних погодних умов, що супроводжувались поривами сильного шквального вітру та випаданням опадів у вигляді дощу, на території Волині у деяких районах трапилися надзвичайні події.

Зокрема, у Луцькому районі в селі Городище-2 частково розкрито покрівлі шести житлових будинків, а також частково зруйнована покрівля школи, дитячого садка та приміщення сільської ради. Крім цього, на території товариства «Городище» розкрито будівлю зерносховища, корівника та складських приміщень.

У селищі Торчин пошкоджені покрівлі трьох житлових будинків, у селі Буяни – одного житлового будинку, у селі Кошів – двох приватних осель. У селі Садів часткового руйнування зазнали три житлових будинки та будівля місцевого дитячого садка.

У Локачинському районі часткове руйнування будинків та споруд зафіксовано у шести селах. Зокрема у селі Білопіль пошкоджено дахи 10 будинків, у селах Защитів та Конюхи розкрита покрівля 15 житлових будинків. У селі Привітне частково пошкоджені покрівлі на житлових будинках, а в селах Бубнів та Линів – 10.

У селі Топилище Іваничівського району пошкоджені покрівлі сільської ради, клубу, ФАПу, 3 житлових будинки. Крім того, повалено більше 50 дерев.

У селищі Іваничі на вулиці Зеленій повалені дерева на проїжджу частину дороги, ліквідація триває.

Уранці 9 липня пройшли засідання районних комісій з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Сформовані групи працюють на місцях виникнення надзвичайної події для визначення остаточних збитків та обсягів руйнувань.