Київ: демобілізованих солдат кличуть поступати у політехніку

Демобілізованим військовослужбовцям без вищої освіти пропонують посприяти у вступі до одного з найбільш престижних університетів країни – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» на заочну форму навчання.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав старший викладач університету Максим Ляшенко.

«Шукаю демобілізованих хлопців та дівчат з АТО (чи тих, хто зараз там), у яких немає вищої освіти, але мають бажання її отримати… Пропоную спробувати отримати заочну освіту з ІТ-напряму (можливо й інші напрями) в найпрестижнішому вузі України – НТУУ «КПІ». Звертайтесь до мене і я зроблю все, що від мене залежить, щоб Ви почали вчитися..» – йдеться у дописі.

За словами Максима Ляшенка, отримати вищу освіту заочну демобілізовані можуть й у інших вишах країни.

Для цього потрібно мати такі документи:
1. Паспорт
2. Код
3. Атестат про повну середню освіту
4. Вкладка з оцінками до атестату
5. Посвідчення про демобілізацію (в цьому році)
6. 6 фотографій
7. 2 конверти з марками
8. (щодо медичної довідки й інших документів допишу, якщо будуть вони необхідні – до 10 числа можуть бути зміни).

Подавати документи потрібно з 10 по 22 липня у Приймальну комісію. З 24 липня слід здати екзамени на вступ по вибраному напряму (напрямів може бути декілька).

Кількість державних місць поки невідома.

«Щодо подачі документів через систему електронного вступу – 10 числа перевіримо, чи сприймає вищеназваний пакет документів (можливо не буде потрібно приїжджати до Києва)…
Хто має ці документи – пишіть, Будемо допомагати, консультувати», – повідомляє заступник голови волонтерського батальйону КПІ.

Що ж до військових, які ще воюють на Сході, то як стверджує працівник вишу, потрібно вирішити декілька питань на рівні ректора й, можливо, міністерства…

«Тому беру невелику паузу. Але все рівно – пишіть, що маєте бажання. Я всіх фіксую й буду намагатися допомогти всім», – пояснює Ляшенко.