Фацевич розповів, що спить дві години і у відпустку не збирається

Головний полісмен Києва лучанин Олександр Фацевич розповів про перші дні роботи на посаді.

Він зізнався, що він і 2000 його підлеглих працюють у шаленому ритмі, але приємно вражені величезною підтримкою киян, ‒ пише ТСН.

У своєму ж синові вони певні на 100%. Кажуть, що працюватиме цілодобово і досягне свого. Єдине, що хвилює матір, коли із Саші роблять голівудську зірку. Втім, Фацевич запевняє, що дружина Марина – його перше і єдине кохання. Перевезти її і доньку до Києва планує за місяць, хоча й зазначає, що в найближчий рік відпустки з родиною в його планах немає.

«За кожним їхнім кроком стежить ледь не кожен киянин. Вони сперечаються зі стихійними торговцями, приїжджають на пожежу раніше від пожежників або регулюють рух на перехрестях без жезлів. А він, як той Бетмен, з’являється там, де найбільше потрібен», ‒ йдеться в сюжеті.

Він каже, що спить по кілька годин на добу, але пишається, що вони обходяться без даішників.

Батьки Фацевича живуть у Луцьку, колишні військові. Кажуть, служили у Росії, де у них народилось троє синів. Коли Саші виповнилось 12 років, переїхали в Україну у родинний дім батька. Мати Фацевича, уродженка Росії, скаржиться, що нині стосунки з ріднею трохи зіпсувалися, навіть стару матір, яка живе на Далекому Сході, цьогоріч не провідає.