Директора Луцького заповідника попросять «відчитуватися» міськраді

Директора Луцького історико-культурного заповідника хочуть зобов’язати принаймні один раз на рік доповідати у міській раді.

Пропозицію щодо внесення такого пункту до Положення про Державний історико-культурний заповідник підтримали на засіданні комісії з розвитку культурної спадщини 9 липня.

Ще у 2005 році було укладено договір про проведення геодезичних робіт та встановлення меж. Тоді для цього у держбюджеті виділили 40 тисяч гривень. Проте директор технічного бюро кадастрів Олександр Холодков каже, що договорів, додаткових зобов’язань та грошей у нього немає.

Під час засідання комісії з’ясували, що станом на сьогодні жодної завершеної документації історико-культурний заповідник не має. Депутати зійшлися на думці, що першочерговим завданням є виготовлення документів ‒ треба зробити принаймні документи з встановлення меж історико-культурного заповідника. Але заповідник належить до підпорядкування обласної держадміністрації. Тому комісія направить звернення на ім’я голови облдержадміністрації з пропозицією зобов’язати директора Заповідника не рідше одного разу на рік інформувати Луцьку міську раду про стан реалізації Генерального плану розвитку історико-культурного заповідника.