З бюджету Луцька хочуть дати «Варті порядку» майже 100 тисяч

Для фінансування громадського формування із охорони громадського порядку «Варта порядку» із бюджету Луцька хочуть дати 95 тисяч гривень.

Про це йдеться у проекті змін до бюджету, який розглянуть на засіданні виконкому 8 липня.

У проекті змін до бюджету пропонують виділити: «На реалізацію Програми забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів на території міста Луцька в сумі 190 000 грн. на заходи та роботи з мобілізаційної підготовки (ремонт бойової, автомобільної та спеціальної техніки) для: виконавчого комітету міської ради – 95 000 грн.; громадського формування „Варта порядку” – 95 000 грн.

Нагадаємо, 21 червня відбулося святкування річниці керівник «Варти порядку» Олександр Тиводар подякував фонду Ігоря палиці «Новий Луцьк» за повне утримання структури. Йдеться про 1750 членів організації.

До цього 24 березня ІА «Волинські новини» повідомляло, що «6,3 мільйона гривень, а це – більше 500 тисяч щомісяця за рік фінансування виділяв Фонд Ігоря Палиці для забезпечення порядку в обласному центрі Волині», тобто на фінасування «Варти порядку».