Волиняни дали 8 тонн продуктів батальйону «Донбас»

Понад 8 тонн продуктів першої необхідності ‒ круп, картоплі, макаронів і домашніх консервацій ‒ потраплять на передову.

Із проханням допомогти з провізією солдатам, звернулися бійці батальйону спецпризначення Нацгвардії «Донбас», який нині боронить українські рубежі у Широкиному, ‒ йдеться в публікації Слова Волині.

Луцьк, Ківерці, Ковель, Камінь-Каширський долучилися до процесу збору найнеобхіднішого і вже за добу вантажівка, що примчала з АТО, була під зав’язку заповнена продуктами.

Цікаво, що охочих  долучитися до благодійної справи було настільки багато, що медикаменти, сухпайки, дитячі малюнки і цілющі трав’яні чаї «посланцям зі сходу» довантажували навіть у процесі пересування транспорту областю.

Бійці «Іспанець» та «Удав» завітали на Волинь. Перший ‒ харків’янин і в зоні антитерористичної операції ось уже рік, другий ‒ родом з Хмельниччини, під кулями понад чотири місяці. Такий вибір зробили, кажуть, за покликом серця ‒ бо патріоти, свідомі і не могли дивитися на те, як кладуть свої життя зовсім молоді люди. Приклад ‒ 27-річний Іван Сотник з Камінь-Каширського району. В «Донбасі» він встиг провоювати майже рік і загинув від снайперської кулі. Власне, віддати йому шану, покласти на могилу Івана квіти, поспілкуватися із рідними хлопця ‒ було першочерговим їхнім завданням.