Волинські чиновники думають, як відібрати у Міноборони 50 гектарів

На Волині є 50 гектарів землі, які пустують. Це – власність Міністерства оборони України. Владці краю говорять, що неспроможні змінити ситуацію, адже не можуть забрати у відомства ділянки, аби «вдихнути у них нове життя».

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Так, чимало земель на Волині заростають бур’янами, а колишні казарми та адміністративні будівлі військових розвалюються. Приклад такого недбальства – військове містечко №51 на вулиці Привокзальна, 14 у Луцьку.

Нагадаємо, раніше чиновники неодноразово піднімали питання про те, аби «відродити» містечко, звівши там новий квартал для воїнів АТО.

Зокрема, йшлося про те, що 10 років тому міськрада прийняла рішення про розбудову там житлового мікрорайону, однак, потім передумала. Заразі землі поросли бур’яном. Згідно з розпорядженням Кабміну, Міноборони повинне було скинути всі непрофільні активи. Однак це містечко до оборонних активів не відноситься. Відтак, влада просила управління продати землю і взяти участь у будівництві містечка як пайовик.

Однак досі жодних зрушень у цій темі не відбулося. Під час наради чиновники вкотре констатували про свою безпорадність. Мовляв, влада Волині не дійшла консенсусу з Міноборони щодо земельної ділянки в Луцьку. Кажуть, 50 гектарів просто лежать, земля не обробляється і ніхто не платить за неї.