У Луцьку зупинять скандальне будівництво до завершення експертизи

Будівництво на вулиці Стрілецькій, 21б у Луцьку, проти якого протестують мешканці прилеглих будинків, відкладуть до проведення експертизи проекту забудови та облаштування проїзду до новобудови.

Таке рішення прийняли під час засідання виконкому Луцької міської ради у середу, 8 липня.

Як пояснив ініціатор рішення Павло Данильчук, забудовник МП «Турія» має замовити експертизу плану облаштування доїзду на державному підприємстві «Укрдержбудекспертиза». Також перевірити законність будівництва має інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Волинській області.

Як пояснив перший заступник міського голови Тарас Яковлев, без зобов’язання провести таку експертизу мешканці будинків не заспокояться.

Однак начальник юридичного відділу міськради Олександр Рачков пояснив, що зобов’язати мале підприємство «Турія» замовити експертизу у міськраді не мають права, тому забудовнику запропонують замовити експертизу.

Нагадаємо, у Луцьку за адресою Стрілецька, 21б будують 16-квартирний будинок, не врахувавши думку мешканців прилеглих будівель. Також забудовник неправильно оформив документи, оскільки передбачив для квартир лише 5 паркомісць, а не 10, згідно із стандартами.