Організатори розповіли про «новинки» «Бандерштату»

На дев’ятому «Бандерштаті» організують нові локації, забезпечать патріотичну програму та організують вже традиційний флешмоб.

Про це розповіли під час прес-конференції 8 липня організатори фестивалю «Бандерштат» Сергій Мартинюк та Ігор Гузь.

Сергій Мартинюк розповів про музичне наповнення фестивалю. «Цього року у нас чи не найзірковіший склад», ‒ зазначив він. Приїде гурт Сергія Міхалка «Brutto», друзі фестивалю «Тартак», який з перервою в рік виступає на фестивалі. Також уперше за дев’ять років на сцені виступить луцький гурт «Флайзза».

Розширять також стилістичний діапазон – у «репертуарі» фестивалю з’явиться етно-електронний формат, який представить ONUKA. Загалом за три дні на великій сцені виступить 15 гуртів. Днями закінчився відбір гуртів на акустичну сцену, тому вже найближчим часом організатори анонсують учасників.

«Хочеться вірити,що як і в усі минулі роки, у нас буде триденний онлайн-майданчик для відпочинку та інтелектуального збагачення», ‒ додав Мартинюк.

Окрім музики, на відвідувачів чекає багато цікавих гутірок ‒ їх проведуть кінематографічна група «BABYLON’13», сестра Надії Савченко Віра, «нардеп-майданівець» Володимир Парасюк, нардеп Мустафа Найєм тощо.

Ігор Гузь додав, що зараз ведуть переговори з комбатами Семеном Семенченком та Андрієм Білецьким, мером Львова Андрієм Садовим, письменницею Марією Матіос, головою Меджлісу Рефатом Чубаровим та новим очільником київської поліції Олександром Фацевичем. Запросили також Михайла Саакашвілі, тож зараз організатори очікують відповіді.

Новинкою фестивалю стане експериментальна локація «Бандерфуд» ‒ заклади харчування зможуть розмістити свої точки і дати можливість відвідувачам смачно харчуватися. Однак на «Бандерштаті» не буде вже звичної для гостей історичної реконструкції. На відвідувачів фестивалю чекають також спортивні дійства та традиційний флешмоб, який сфотографують з дельтаплана. Цьогоріч вирішили «написати людьми» слово «ПЕРЕМОГА» як побажання бійцям на фронті.

«Великим успіхом цьогоріч є те, що фестиваль відбувається», ‒ зазначив організатор Ігор Гузь. Він переконаний, що подібні дійства мають відбуватися по всій Україні, щоб пропагувати патріотизм. Також він розповів, що організатори фестивалю «Холодний Яр» надихнулися на його проведення на Бандерштаті. «Дуже приємно, що така ідея іде по Україні», ‒ зазначив Гузь.

Метою фестивалю є пропагування українського патріотизму та здорового способу життя серед молоді. «Алкоголю не буде, як завжди. Це наша принципова позиція», ‒ додав Ігор Гузь. Поряд з тим, організатори обдумують можливість організації ювілейного, десятого «Бандерштату» в Києві, але поки що це лише на рівні ідеї. Організатори наголосили, що якщо фестивалю вдасться «заробити» гроші, то їх використають на забезпечення 14-ої бригади. Минулого року, нагадаємо, за кошти фестивалю купили автомобіль для батальйону «Айдар».