Луцькі жеки звітуватимуть, як витрачають людські гроші

Луцька влада зобов’язала житлово-комунальні підприємства інформувати споживачів про власну роботу.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці «Самооборона Майдану – Волинь» у соціальній мережі Facebook.

Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Луцької міської ради Богдан Климчук виніс на розгляд проект рішення «Про інформування споживачів про плани проведення поточних та капітальних ремонтів житлового фонду міста Луцька».

За словами Богдана, цим рішенням він запропонував зобов’язати департамент ЖКГ не просто звітувати про планові ремонти будівель, а вивішувати цю інформацію на офіційному сайті Луцької міської ради та на інформаційних стендах в кожному будинку, адже мешканці міста повинні володіти ситуацією. Особливих затрат з місцевого бюджету на це не потрібно, зате люди будуть бачити як працюють жеки.

Після тривалого обговорення рішення було прийнято, незважаючи на те, що проти нього виступали директори жеків.

«Відтепер житлово-комунальні підприємства №№ 2, 3, 7, 11, Товариство «М.Ж.К.» і Луцьку кооперативну житлово-експлуатаційну контору № 8 ЖБК щокварталу будуть розміщувати на офіційному сайті Луцької міської ради та на інформаційних стендах у під’їздах житлових будинків плани проведення поточних ремонтів. Також департамент ЖКГ щокварталу буде розміщувати на офіційному сайті Луцької міської ради плани проведення капітальних ремонтів у житлових будинках», – йдеться у повідомленні.