Якобчук спростував чутки про зв’язки з Микитюком

Виконувач обов’язків начальника Волинської митниці Дмитро Якобчук заперечив чутки про його родинні зв’язки з колишнім очільником Волинської митниці Романом Микитюком. Також прокоментував він і період роботи на митниці перед Революцією Гідності.

Про це він повідомив під час прес-конференції 7 липня.

«Я призначений на посаду заступника митного пропуску «Ягодин» у листопаді попереднього року. Просто у нас була реорганізація», ‒ сказав Якобчук. Тому з 6 червня 2013 року його фактично «перепризначили» у Міністерство доходів і зборів.

«Якщо коментувати те, що ви мене питаєте, то мене можна назвати людиною багатьох керівників Державної митної служби. Я працював і при Соловкову, і при Хорошковському, і при тому самому Калетнику, і при Скоморовському. А на роботу я взагалі прийшов у 1996 році, коли про Калетника ще навіть не було відомо», – розповів Дмитро Якобчук.

Щодо призначення його на митницю з подачі Микитюка головний митник відповів, що, відповідно до процедури, всі подання про призначення подає керівник митного органу. «Я їздив на Київ, на комісію, і на посаду мене призначили наказом керівника Державної митної служби», – підсумував Якобчук.

Водночас член виконкому Богдан Климчук попросив прокоментувати чутки про родинні зв’язки Якобчука з Микитюком – мовляв, подейкують, в.о. є родичем дружини Микитюка. «Це не відповідає дійсності, я не є родичем ні Микитюка, ні його дружини», ‒ сказав Якобчук.