Волинський Герой рік не отримує зарплатню

Волинянин Микола Сичук, доброволець батальйону “Айдар” ось уже рік не отримує зарплатню від батальйону.

Микола Сичук прийшов у батальйон добровольцем 10 червня 2014 року. Спочатку бійця не оформили, але це зробили згодом.

Микола Сичук у бойових діях отримав контузію і поранення, він нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

“У червні я був ще не оформлений, але зараз у мене є результати службового розслідування, чому оформлений пізніше”, – каже Микола Сичук. Проте ні за червень, ні за наступні місяці боєць не отримав зарплатню.

Айдарівець звертався в батальйон, у списках тих хто служить він є. Проте коли намагався з’ясувати ситуацію з Полтавою, звідки бійцям нараховують зарплатню, йому повідомляють, що у списках які передав батальйон, його прізвище не вказане.

“Така ситуація не тільки у мене. Нас у батальйоні таких десь 25 чоловік. Є посади, але ми не були призвані через військкомат, тому виникає ця плутанина. Але повторюю: є результати службового розслідування, чому я був не вчасно оформлений”, – розповідає боєць. Він додає, що серед 25 бійців, які не отримали зарплатню, вже є й 200-ті, які так і не дочекалися на кошти, а дехто з хлопців поранений і потребує їх на лікування.

Тим не менш, досі бійці не отримали грошей і змушені тепер ходити по різних інстанціях та з’ясовувати, чому їм не віддають їхні ж гроші.