Подробиці прикордонної погоні з стріляниною на Волині

Стали відомими подробиці погоні з стріляниною, яка сталася на волинському прикордонні.

Про це йдеться в сюжеті ВОДТРК.

Вночі у лісопосадці правоохоронці виявили 2 автомобілі («Фольксваген» та «Джип»), на яих намагалися незаконно перемістити цигарки через лінію державного кордону. При наближені прикордонників  порушники спробували втекти. Незважаючи на неодноразові вимоги зупинитись та припинити правопорушення, зловмисники продовжували рух.

Прикордонний наряд здійснив попереджувальний постріл. Однак це зловмисників не зупинило. В подальшому водій транспортного засобу «Фольксваген» раптово зупинився та, включивши задній хід, на максимальній швидкості намагався прорватися через заслон прикордонного наряду. В цей час водій іншого автомобіля розвернувся та, ввімкнувши дальнє світло фар, намагався прорватись в тил ділянки. Зловмисники своїми діями створили явну загрозу життю та здоров’ю правоохоронців, тому керівник прикордонного наряду вирішив стріляти по колесах, щоб зупинити та затримати контрабандистів.

У результаті затримали 4-х громадян  України, а в салоні автомобілів виявили 38 ящиків сигарет та 2 гумових човна «Bark». Під час проведення подальших фільтраційних заходів встановили, що один із затриманих є організатором цього злочинного  формування.