Нардеп з Волині пояснив, чому Майдан програє

Ключова проблема свідомих українців у тому, що Революція Гідності не виплекала жодної впливової політичної партії, – вважає народний депутат Ігор Гузь.

Він провів гутірку для молоді на фестивалі нескореної Нації «Холодний Яр», який відбувався 3-5 липня на Черкащині, – повідомили у прес-службі обранця народу.

Нардеп говорив про політичну ситуацію у країні, про реформи, волонтерський рух, місцеві вибори та необхідність створення нової політичної еліти в Україні.

Ігор Гузь зазначив, що ключова проблема свідомих українців у тому, що Революція Гідності не виплекала жодної впливової політичної партії, адже на Майдані стояло сотні активістів, які хотіли і могли би змінити країну. Депутат закликав свідомих українців із позицією, яким не байдужа доля України, які готові брати на себе відповідальність, проявляти ініціативу і рухати Україну до країни з справді європейським добробутом, об’єднуватись та йти на місцеві вибори.

На його думку, зміна політичної еліти на місцях – запорука змін на краще, та знищення залишків режиму Януковича.

Нардеп наголосив, що доля країни, в руках українців, і не потрібно чекати, поки очільники країни почнуть робити якісь кроки. Потрібно їх підштовхувати у правильному напрямку.