На Волині активіст каже, що йому погрожували вбивством

Громадський активіст Анатолій Бідзюра каже, що йому та дружині погрожували вбивством.

“У ніч із 31 травня на 1 червня я отримав декілька погроз вбивством”, – написав він у блозі, опублікованому на сторінках видання БУГ.

“Такі самі слова прозвучали і на адресу моєї дружини. Все це у Нововолинську не дивина і не просто собі так. Що я добре і давно знаю. Ну, що ж. Смерті ми не боїмось. Залякати нас і змусити припинити нести людям правду про реальні злочинні діяння, скоєні відомими людьми нашого міста  –  практично неможливо. Замовники про це добре знають”, – мовив активіст.

“Бажаючих вбити мене за активну громадянську позицію та журналістську діяльність, ніколи не бракувало. Наступний кандидат на цю «мокру» справу буде у списку четвертим. Три вже є. Записуйтесь у чергу панове!” – додав він.

Водночас, каже, у міліцію вже ходив, але допомоги не отримав.

“Проте, все своє свідоме життя, я не був беззубою і аморфною істотою. Може статися так, що у першого замах не вдасться із технічних причин. Другого, захищаючи своє життя, цілком імовірно (я хоча й старий та кашляю) «замочу» я. Ну, а в третього – як Бог покладе.  Я озвучу прізвища, як прийде час. У міліцію, кажете? Ходив я туди. Вони іще жодного разу не допомогли. Там своє «задзеркалля», правила і порядки”,  – пише Бідзюра.