Історія від волонтера: дякуємо чиновникам-Людям

Після піврічної підготовчої роботи волинські волонтери прозвітували: родини бійців таки зможуть відпочити у Франції.

Про це у соціальній мережі Facebook написав лідер ГО «Об’єднання «Активіст» Костянтин Зінкевич

За інформацією волонтера, робота розпочалася ще минулого року.

«Спочатку ми отримували посилки для наших військових від таких чуйних і неспокійних українських француженок Mariya Nalin i Nina Frantz. І ця допомога не припиняється і досі! Приблизно на новорічні свята від пані Марії та української громади, яка мешкає у Франції, надійшла пропозиція прийняти на відпочинок на узбережжі океану кілька сімей воїнів, загиблих (тих, що пропали безвісти) в АТО. Цих півроку насправді кипіла робота», – стверджує Зінкевич.

Робота – починаючи від найпростішої довідки, виготовлення паспортів і до складних завдань. «Для сім’ї, у якої тато пропав безвісти, вивезти дитину за кордон взагалі надскладно. Хочеться подякувати Iryna Kurylo, яка усю документальну роботу в паспортних столах, судах, бюро перекладів та інших взяла на себе, використовуючи теж власний транспорт», – йдеться в дописі.

Зінкевич зазначає: «Дякуємо чиновникам-Людям, які без зайвих додаткових пояснень йшли нам назустріч, бюро перекладів “Консул” у Володимирі за безоплатні переклади та підтвердження усіх французькомовних документів. Також величезна подяка Уляна Дейнека, яка тягне величезну “лямку” у спілкуванні і співпраці з французьким посольством та організації усіх виїздів-приїздів родин героїв. Надзвичайна робота по організації поїздок та їх фінансуванню здійснюється також Іриною Галевич та радіо «Львівська хвиля».

За його словами, на цю хвилину ще не з усіма документами все гладко, але робота робиться. Мовляв, перша сім’я пакує валізи, інша доробляє паспорт, третя їде до посольства…

«Дасть Бог, усе буде добре, і результатом піврічної роботи буде відпочинок-реабілітація у Франції для сім”ї Наталия Задорожняя, Віра Крепець та мами загиблого Діми Головіна Анна Головіна і його діток. Також висловлюємо велику подяку для Алина Сыч та ПАТ “Володимир-Волинській птахофабриці” за 790 Євро, які коштували квитки для усіх цих родин на там-той край Європи, а фірмі-перевізнику “Магелан” за суттєві знижки на квиточки», – йдеться в дописі волонтера.

«Ну, а перед українською громадою у Франції, яка започаткувала проект “Частинка себе”, просто схиляю голову! Ви робите надзвичайні речі- ці діти і мами “оживають” та відчувають себе потрібними!» – додав Зінкевич.