Головного Волинського митника просять «реформувати» митницю

Структуру Волинської митниці просять переглянути підприємці. Зокрема, питання стосуються режиму роботи пропуску автомобілів.

Про це під час прес-конференції нового начальника Волинської митниці Дмитра Якобчука 7 липня попросили підприємці.

Також вони просять організувати електронну подачу документів для прискорення роботи митниці. «Питання щодо великої кількості керівників на пості Луцьк. Ми переглянемо структуру», ‒ сказав Дмитро Якобчук.

Він зазначив, що митниця піде назустріч підприємцям, щоб їм було зручно проходити процедури, неважливо на якому посту. «Якщо є потреба збільшити штат, то збільшимо», ‒ додав новий начальник митниці.

Для того, щоб не виникало черги на розмитненні автомобілів, підприємці запропонували розпочинати цей процес не з 12:00 години , а з 9:00. Тому Дмитро Якобчук зазначив, що робочий день інспекторів розіб’ють – організують зміни з 9:00 до 18:00 і після 18:00 години, щоб автомобілям не доводилося простоювати на пункті пропуску.

«По кадрових питаннях ми зараз набираємо працівників, які можуть надати не лише консультацію, а й зможуть професійно виконувати свої робочі обов’язки», ‒ підсумував Дмитро Якобчук.