Дітей волинських бійців кличуть у табір на Львівщину

Дітей, чиї батьки перебували чи перебувають в АТО, запрошують у табір у Старосамбірський район.

Перший заїзд в неділю або понеділок, 5 або 6 липня. На тиждень. І так щонеділі, ‒ йдеться в повідомленні в спільноті Нововолинський центр допомоги військовим.

Зокрема табір «Діточа Недільна» діятиме в селі Недільному Старосамбірського району. На цей заїзд є ще 10 вільних місць.

«Зголошуйтесь! Всі витрати за нами, Вам треба лише бажання! Приймаються діти від 7 до 14 років», ‒ закликають волонтери.

Програма табору:

«Прокидаємося разом о 7 годині ранку з ранковою росою і зі співом півнів, робимо ранкову зарядку з промінням сонця, снідаємо і беремося до «діла», тому, що Недільня ‒ це неділя (день тижня), коли ми відпочиваємо та радіємо, Недільня (не ділити) ми не розділяємо, а намагаємося об’єднати і зрозуміти теперішнє і минуле, себе та інших, Недільня – це простір нашого «діла», ‒ йдеться в дописі.

О 10 ранку ми граємо в командні ігри, збираємо трави, малюємо. З 1 години ми разом готуємо обід. Після обіду ми слухаємо музику, досліджуємо, читаємо, купаємося у водоспаді. З 16:00 ми разом проводимо різні майстер-класи, робимо опудала, вчимося грати на різних музичних інструментах, вивчаємо трави, робимо лялки-мотанки з сіна, ліпимо з глини, творимо театр емоцій. О 18:00 ми готуємо вечерю… Надвечір ми розкладаємо ватру, співаємо біля вогню, дивимося кіно, робимо вечірні карнавали, вивчаємо зірки, спостерігаємо за світлячками. О 10 ми лягаємо спати на свіжому повітрі на гуцульських ліжниках з подушками, наповненими сіном, в наметах під вечірню історію.

Табір РаДіти триває протягом семи днів.

День 1: Збираємося у Недільні в неділю, досліджуємо наш простір, знайомимося і радіємо разом.
День 2: Командні ігри, лазанка , арт-майстер-класи (вивчаємо себе та інших).
День 3: Збираємо і вивчаємо трави в горах, робимо гербарій, опудало та лялки-мотанки.
День 4: Досліджуємо природу, музику, творимо.
День 5: Похід до музею УПА, пам^ятнику героям УПА (6 км мандрівка прикарпатськими краєвидами з похідним обіднім вогнищем).
День 6: Зустріч з майстрами (гончарство, малярство, музика, …)
День 7: Неділя: день від’їзду та нових зустрічей.