Волинських строковиків на війну не відправлять, – військкомат

Строковиків із Волині, яких призвали весною, 9 липня відправлять у пункти навчання – більшість із них служитиме в Києві та обласних центрах заходу України.

Про це під час оперативної відеоселекторної наради заявив заступник обласного комісара військового комісаріату Геннадій Лічман, – інформує «Вголос».

«Громадяни, які призвані на військову строкову службу направлені до військових частин, 90% з яких розташовані в обласних центрах України. Більшість волинян проходитимуть службу у місті Києві, Київській області та обласних центрах західного регіону (лише 10 осіб буде направлено до Запоріжжя). Протягом 30 діб призовники пройдуть підготовку в навчальних центрах, а вже потім будуть направлені до військових частин. Для виконання завдань в зоні АТО вони долучатися не будуть», – заявив Геннадій Лічман.

Заступник обласного комісара військового комісаріату повідомив, що не всі бажають проходити військову службу, більше трьох тисяч осіб під час цієї черги мобілізації не з’явилися на засідання призовної комісії. Військові комісаріати разом із правоохоронними органами проводять заходи щодо розшуку цих громадян для притягнення їх до відповідальності.