У Луцьку розказали про «антирейтинг» місцевих депутатів

Активісти волинського осередку УНСО розказали, нащо організували «антирейтинг» депутатів міської ради та як збираються карати їх «переможців».

Про це йшлося під час прес-конференції у понеділок, 6 липня.

Як розповів представник УНСО Сергій Сивий, організацію створили у 1991 році. Він особисто брав участь у війнах в Придністров’ї, Грузії та Чечні в складі підрозділів УНСО. Вже у 2014 році воював у батальйоні «Айдар» та був важко поранений під Хрящуватим.

За словами Сивого, вони не хочуть брати участь у виборах, але перевірять роботу місцевих депутатів у різних областях Західної України. Активісти обіцяють «бити, аж пір’я буде летіти», кандидатів на посаду депутатів та міського голови, які нібито погано працювали в цій каденції та захочуть обратися знову.

За словами Сивого, намет у центрі Луцька вони поставили, щоб зібрати гроші для родин унсовців, які воювали на Сході. Вже вручили 6 сім’ям по 10 тисяч гривень. Нині збирають кошти на пам’ятники загиблим.

Також він прокоментував результати опитування – «антирейтингу» депутатів Луцької міської ради. Сивий відзначив, що 5 депутатів, які отримали найменший рейтинг, будуть представляти під час сесії міської ради по одному. Як саме організують цю акцію, він не уточнив.

Також Сивий заявив, що список оприлюднять, коли результати голосування опрацюють «столичні соціологи». Проте назвати прізвища цих спеціалістів відмовився, бо їх структура «таємна» і «орденського типу». Мовляв, для чого платити гроші соціологам, якщо в організації є молоді люди, які можуть опрацювати результати опитування, а методика, мовляв, є в інтернеті.

Альтернативну версію подій навколо цього «антирейтингу» читайте у блозі журналістки Ольги Булковської.