На Волині створили партію «Народний Контроль»

Громадський рух «Народний Контроль» братиме участь у місцевих виборах, які відбудуться у жовтні.  Зокрема, й на Волині.

Відповідне рішення прийняли 4 липня під час партійного з’їзду політичної сили у Києві.

Участь у з’їзді взяла волинська делегація у складі 27 осіб, зокрема депутат Луцької міської ради Павло Данильчук, громадський діяч Михайло Шелеп, заступник начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцькради Тетяна Ленартович, учасники війни на Сході Андрій Омельчук та Сергій Мерчук.

«Сьогодні дуже важливо, щоб активні люди приходили до влади і змінювали представників фактично «совкової» системи зі старим мисленням. Тому надзвичайно важливо сформувати команду і, зокрема, на основі платформи «Народного Контролю». Необхідно привести до влади максимальну кількість громадських активістів, людей, які пройшли Майдан, які мають нове бачення і позицію. А змінити можна багато, завдяки активним, злагодженим командним діям», – переконаний керівник волинського осередку «Народного Контролю» Павло Данильчук.

На з’їзді були присутні 300 делегатів із 13 областей України та Києва. Серед них – лідери партії, народні депутати України Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Андрій Антонищак, Богдан Матківський.  В тому числі у заході взяли участь і гості – народні депутати Віктор Чумак, Єгор Фірсов, екс-глава СБУ Валентин Наливайченко, громадсько-політичний діяч Олесь Доній.

У партійній прес-службі повідомляють, що  політична партія «Громадський рух «Народний контроль» бере свій початок від однойменного громадського об’єднання.

«Його було створено в 2012 році в середовищі львівських журналістів, а завдяки активній публічній діяльності, результативності, контролем за владою «Народний контроль» став справжнім явищем у суспільно-політичному житті спочатку Львівщини, а потім усієї Західної України», – інформують в прес-службі.

«Після завершення Революції Гідності «Громадський рух «Народний контроль» продовжив відстоювати її ідеї, а перехід від громадської структури до політичної партії – це реакція на сформований після Майдану суспільний запит на нову політичну якість. Відтак політична партія «Громадський рух «Народний контроль» – це справді об’єднання нового типу. В основі його діяльності покладено принцип відкритості та використання можливостей ЗМІ, які є інструментом, що дозволяє тримати постійний зворотній зв’язок з активними громадянами», – додають у прес-службі.