Маневичі: оштрафували «поштаря» зеків

Старший лейтенант працівник відділу соціальної та психологічної допомоги Маневицької виправної колонії на прохання засуджених проносив на територію закладу мобільні телефони – попри заборону.

За іронією долі, в обов’язки старшого лейтенанта навпаки входило виявляти та вилучали усі заборонені предмети. Натомість посадовець спокусився на 200 гривень, які йому пообіцяли за доставку двох мобільників, – пише Під прицілом.

Так, у серпні минулого року один з в’язів запропонував працівнику відділу соціальної та психологічної допомоги зустрітися з чоловіком, який передасть засудженому два телефони. За це «посильний» отримає 200 гривень.

Перша спроба пронести на територію Маневицької виправної колонії заборонені стільникові телефони і передати їх засудженим була вдалою. Коли чоловік намагався занести другу «бандероль», його викрили працівники оперативного відділу Маневицької ВК, які й вилучили у нього заборонені предмети.

Згодом проти старшого лейтенанта відкрили кримінальне провадження, яке розглядали в Маневицькому районному суді. Під час досудового слідства між прокурором та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості, згідно якої чоловік відбудеться лише штрафом, хоча його й позбавили спеціального звання.

Тож згідно вироку Маневицького районного суду, чоловік, який спокусився на 400 гривень, повинен буде сплатити 18,7 тисячі гривень штрафу.