Луцьк попрощався з Героєм Вадимом Саверським

На Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа відбулася громадянська панахида за полеглим воїном Вадимом Саверським.

Прощалися із бійцем, котрий отримав контузію під час конфлікту на Сході України, – інформує «Волинська правда».

Після Будинку панахиди похоронна процесія дісталася кладовища у селі Гаразджа, де і здобув свій останній спочинок Вадим Саверський.

Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев розповів, що померлий закінчив школу № 26 міста Луцька та місцевий коледж. У травні 2014 року був призваний до лав війська, де воював майже рік у складі 51 та 14 бригад. Брав участь у боях за Савур-Могилу, Мар’їнку та Іловайськ.

Посадовець висловив найщиріші слова співчуття рідним та близьким загиблого.

Пам’ять полеглого вшанували хвилиною мовчання.

Класний керівник та шкільна вчителька загиблого бійця Людмила Волох розповіла про його дитинство та юність. За її словами, Вадим запам’ятався їй сонячною та життєрадісною дитиною. «Шкода, що у нас вже ціла алея полеглих героїв», – додала жінка.

Бойові побратими відгукнулися про покійного, як про справжнього Героя.

Через те, що померлий не був одружений, присутнім роздавали коровай, наче на весіллі.

Безумною ноткою прощання із бійцем став момент, коли рідні просили сказати представників влади про те, що покійний – не дезертир. «Скажіть голосно!» – вигукували вони. Тарас Яковлев запевнив присутніх у тому, що Вадим Саверський не був дезертиром.

Завершилося прощання із військовослужбовцем панахидою, військовим салютом над могилою та Гімном України у виконанні духового оркестру.
Довідка «ВП»
Вадим був десантником. На фронті він отримав контузії, тому за тиждень до трагічних подій під Іловайськом повернувся у відпустку додому. Лікувався в обласному госпіталі, але постійно скаржився на сильний біль у голові. Мабуть, наслідки контузії дали про себе знати, бо у минулу п’ятницю у хлопця стався обширний інсульт. Реанімобілем його перевезли до обласної лікарні, проте шансів на життя уже не було.
У серпні юнаку мало б виповнитися 26 років. Він мав одружуватися, відбулися заручини із коханою дівчиною.
Додамо, що у зв’язку з похованням Вадима Саверського 6 липня розпорядженням першого заступника міського голови Тараса Яковлева у Луцьку оголошено Днем жалоби.

На знак скорботи буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, підприємств, установ, організацій державної, комунальної та інших форм власності на території міста.

У цей день також обмежено проведення розважально-концертних заходів на території міста, заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.