Ковель: правоохоронці спалили купу наркотиків

Більше 3000 стебел рослин коноплі та маку, 300 грамів канабісу, 41 грам макової соломки, опій ацетильований та пристрій для куріння спалили на території Ковельського міськвідділу міліції.

За цінами «чорного ринку» вартість багаття сягає більше двохсот тисяч гривень, ‒ повідомляють у СЗГ УМВС Волині.

Процедура проходила у присутності спеціальної комісії, до складу якої, окрім міліціонерів, увійшли представники СБУ. Знищенню підлягали наркотичні засоби, які були вилучені під час протидії наркозлочинності та стали речовими доказами у кримінальних провадженнях.

За рішенням судів щодо знищення небезпечних речовин, їх відповідальне зберігання у міськвідділі завершилося. Востаннє наркотики знищували шляхом спалення влітку 2014 року.

«Профілактична операція «Мак» ще триває, але проміжні результати показують, що громадяни не усвідомлюють протиправність своїх вчинків, ‒ прокоментував начальник Ковельського МВ УМВС України у Волинській області Іван Тусь. ‒ Тому варто вкотре нагадати: будь-які дії, пов’язані із вирощуванням, зберіганням, розповсюдженням та вживанням наркотиків, можуть стати кроком по ту сторону Закону».