Фото «Джип Фесту-2015» в Хрінниках

Поблизу Хрінницького водосховища відбувся фестиваль “Джип Фест”, на якому збирали кошти онко хворим дітям та військовим.
Дійство влаштували 3-5 липня.
Кошти збирали в два способи: скриньки волонтерів та через членські внески учасників фестивалю. Цього року зібрали майже 18 тис грн, минулого року близько 20 тис.
Перегони розпочалися 4 липня о 13:00. 12 позашляховиків змагалися на швидкість долаючи перешкоди, багнюку, пагорби та невеликі озерця, екіпажам які застрягали допомагав трактор. Після автомобілів тим же маршутом змагалися квадроциклісти та мотоциклісти.
Участь в дійстві взяли 12 автоекіпажів. Машина одного з учасників, військового Олександра Кравченко, “пройшла” війну і поламалося на цих змаганнях.
Перше місце з часом 7хв 59 сек зайняли ковельчани з команди “Негабарит”. Друге – “Патріот Любомиль”, третє – “Газік 169 “Слава Луцьк”.
Переможці серед квадроциклів: 1 – майстер спорту Віталій Хижун (1 хв 50 сек), 2 – Андрій Міщук.
Приз глядацьких симпатій отримав мотоцикліст Рівного та Давід Пастухов – молодий квадроцикліст, який прагнув до перемоги, потім заблукав, але здолав усі перешкоди і дістався фінішу.
Усі переможці отримали кубки, медалі, шампанське і квіти. Головну нагороду від спонсорів – путівка в Карпати у спортивно-оздоровчий комплекс “РА” у Буковелі – жеребкуванням виграв екіпаж команли “Патріот Любомиль”.