На Волині з погонею і стріляниною затримали контрабандистів

На Волині прикордонники та сбушники затримали групу контрабандистів.

Це сталося на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Грабове» Луцького загону, – повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.

У межах проведення спеціальних заходів по недопущенню незаконного переміщення через державний кордон тютюнових виробів «Тютюн 2015» силовики затримали організовану злочинну групу, яка займалася контрабандою тютюнових виробів.

Вночі у лісопосадці правоохоронці виявили 2 автомобілі («Фольксваген» та «Джип»), на яих намагалися незаконно перемістити цигарки через лінію державного кордону. При наближені прикордонників  порушники спробували втекти. Незважаючи на неодноразові вимоги зупинитись та припинити правопорушення, зловмисники продовжували рух.

Прикордонний наряд здійснив попереджувальний постріл. Однак це зловмисників не зупинило. В подальшому водій транспортного засобу «Фольксваген» раптово зупинився та, включивши задній хід, на максимальній швидкості намагався прорватися через заслон прикордонного наряду. В цей час водій іншого автомобіля розвернувся та, ввімкнувши дальнє світло фар, намагався прорватись в тил ділянки. Зловмисники своїми діями створили явну загрозу життю та здоров’ю правоохоронців, тому керівник прикордонного наряду вирішив стріляти по колесах, щоб зупинити та затримати контрабандистів.

У результаті затримали 4-х громадян  України, а в салоні автомобілів виявили 38 ящиків сигарет та 2 гумових човна «Bark». Під час проведення подальших фільтраційних заходів встановили, що один із затриманих є організатором цього злочинного  формування.

Про цей факт проінформовано польську сторону, УМВС, УСБУ, військову прокуратуру та прокуратуру Волинської області.

Наразі затриманих передали співробітникам інших компетентних органів.