Екс-нардеп від Волині поїхав на Схід

Народний депутат Верховної Ради України сьомого скликання свободівець з Волині Валерій Черняков поїхав на фронт в місце розташування роти «Карпатська Січ», яка входить до складу 93-ої механізованої бригади Збройних Сил України.

Також він має намір подарувати бійцям автомобіль «Опель фронтера», який був придбаний коштами Валерія Чернякова і за сприяння Волинської обласної організації ВО «Свобода», ‒ повідомляють у прес-службі партії.

«Автомобіль «Опель фронтера», на якому я їду і який везу роті «Карпатська Січ», було придбано в Німеччині. За сприяння першого заступника голови Волинської облради свободівця Олександра Пирожика та СБУ ми змогли провезти його через кордон. Ковельська міська організація «Свободи» допомогла з фарбуванням автомобіля. Ми його підготували до зони бойових дій, відремонтували і зараз відправляємо у «Карпатську Січ» в Легіон Свободи. Сам я також туди їду. І планую залишитися на кілька тижнів в роті, бути поруч з моїми побратимами на лінії фронту», ‒ розповів Валерій Черняков.