Волинські активісти хочуть «пропісочити» керівництво митниці

Громадські активісти та волонтери хочуть, щоб призначення нового керівника Волинської митниці відбувалося через відкритий конкурс за участю представників громадськості.

Про це вони розповіли під час прес-конференції у п’ятницю, 3 липня.

Станом на 12:30 до звернення із таким закликом на ім’я голови Державної фіскальної служби Романа Насірова приєдналися активісти «Самооборони Волині», «Автомайдану України», «Народного контролю Волині», волонтери об’єднання «Активіст» Костянтин Зінкевич та Олексій Панасюк та волонтер Андрій Попик.

Як розповів представник «Народного контролю Волині» Павло Данильчук, за інформацією небайдужих рядових працівників митниці їм вдалося встановити, що туди повертаються карди часів керівництва Романа Микитюка та Ігоря Калетника. Зокрема нинішнього виконувача обов’язків керівника Дмитра Якобчука він назвав «касиром» Микитюка. За його словами, нині Роман Микитюк із свого ресторану «Турійське подвір’я» нібито здійснює неформальне керівництво Волинською митницею, приймає контрабандистів та відновлює корупційні схеми.

Звернення у свої коментарях підтримали представник «Самооборони Волині» Богдан Климчук, члени об’єднання «активіст» Костянтин Зінкевич та Олексій Панасюк, член Волинської спілки учасників АТО Андрій Омельчук, керівник «Автомайдану України» Олег Бондарук, волонтер Андрій Попик.

Ще, за словами Михайла Шелепа, до звернення долучилися представники Фонду «Волинь-2014». Зокрема Климчук запропонував дати Волинській митниці один тиждень на проведення конкурсу. Якщо його не буде, варто їхати на митницю та проводити акції там, ‒ зазначив він. А Омельчук відзначив, що у разі загострення ситуації готовий до акцій прямої дії. На думку Костянтина Зінкевича, зараз в країні відбувається «контрреволюція», тому активній громадськості не варто розслаблятися.

11122516_819440174771830_1252418571_n