Шоста мобілізація: кого не призвуть

Народні депутати, студенти, аспіранти і докторанти денної форми навчання не підлягають призову під час шостої хвилі мобілізації.

Про це заявив перший заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ, генерал-майор Володимир Талалай, – пише ТСН.

“Не підлягають призову на військову службу за мобілізацією також і народні депутати України. Призову на військову службу за мобілізацією не підлягають студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання”, – повідомив Талалай.

Крім того, він додав, що не підлягають мобілізації чоловіки, визнані військово-лікарськими комісіями за станом здоров’я непридатними для проходження служби, а аткож громадяни, які мають на утриманні трьох і більше дітей до 18 років, або ж ті особи, в яких є одна дитина до 18 років, але вони виховують її самостійно.

Звільняються від призову й усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, вихователі та зайняті постійним доглядом за особами, які потребують його, згідно з чинним законодавством.