Шахрая, який дурив ковельчан, затримали в Іспанії

Донецького бізнесмена Олега Вовка, який влаштував на Волині, аферу штибу «Еліта-центр» не поспішають екстрадувати з Іспанії.

Майже вісім десятків ковельчан ще у 2007 році уклали договори про дольову участь у будівництві двох багатоквартирних будинків на вулиці 40 років Перемоги, 10 та на вулиці Степана Бандери, 10 із «Ковельським житлово-будівельним комбінатом», – повідомили у прес-службі ВОО «Народний фронт».

Власник ЖБК, донецький бізнесмен Олег Вовк, довго водив ковельчан за ніс, однак обіцяних будинків не збудував і людських грошей не повернув.

За підрахунками постраждалих, Олег Вовк міг привласнити собі більше 15 мільйонів гривень. Його оголосили у міжнародний розшук. Проте ошуканим ковельчанам від цього не легше – ось уже який рік вони оббивають пороги судів та чиновницьких кабінетів в надії повернути назад вкладені у будівництво гроші або ж таки вселитися в омріяні оселі.

Нещодавно вони звернулися до народного депутата України, члена фракції «Народний фронт» Ігоря Гузя, повідомивши йому, що Олега Вовка ще у лютому 2015 року затримано в Іспанії, однак процедури екстрадиції обвинуваченого у шахрайстві досі не проведено.

Зі слів заявників, правоохоронці не пояснюють, чому Вовка не екстрадують до України.

Ігор Гузь звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням поінформувати його та ошуканих вкладників про ситуацію та терміни екстрадиції Олега Вовка на територію України. Інформацію, отриману з МВС, опублікуємо відразу після отримання.