Рожище: орендар «поселив» до ставка овець і не підпускає місцевих

У Рожищенському районі орендар ставка побудував навколо водойми господарські споруди та не підпускає до неї місцевих мешканців.

Відповідні світлини опублікувала Народна самооборона Рожища на своїй сторінці у Facebook.

«…До нас звернулись мешканці с.Немир та с.Раймісто, про те, що біля їхніх сіл ставки, до яких вони постійно ходили відпочивати, рибалити та купатись, були віддані в оренду. Спочатку приватний орендар обіцяв, що людям буде дозволено як купатись,так і рибалити. Але обіцянка-цяцянка», ‒ йдеться в дописі активістів.

«З такою охороною (на світлині) багато не навідпочиваєш,та й територія кругом водойми загороджена, а також охорона, посилаючись на орендаря, забороняє людям наближатись до водойм», ‒ розповідають про ситуацію самооборонівці.

«Ми звичайно не знавці в екологічних та й інших нормах, але, по-перше, на наш погляд, орендар порушує норми екології та й права, побудувавши господарські та інші приміщення біля водойми та й на ній, а також не має права забороняти місцевим мешканцям відпочивати біля водойми. Та і рибу ловити на одне вудилище люди мають повне право-це ж не є приватна власність даного добродія. Отже, ми спробуємо вивчити та допомогти місцевим мешканцям у вирішенні даної проблеми», ‒ йдеться в дописі.