На хабарі взяли прокурора, на якого наїхав Сашко Білий

У прокуратурі Рівненського району на хабарі затримали прокурора Андрія Таргонія, якого свого часу за краватку хапав Олександр Музичко (Сашко Білий).

Про це повідомляє Четверта влада.

Сьогодні близько 15:00 правоохоронці взяли на хабарі прокурора Рівненської районної прокуратури Андрія Таргонія. Затримання відбувалося прямо у кабінеті чиновника.

Наразі суму отриманої неправомірної вигоди, та інші деталі не повідомляють Прокурор Андрій Таргоній став відомим після того, як інтеренет облетіло відео, де Олександр Музичко таягає чиновника за краватку.

Після того випадку, прокурор Таргоній ходив з охороною, а проти Олександра Музичка, відомого також як Сашко Білий відкрили кримінальне провадження.

Пізніше Сашко Білий загинув, при спробі міліції його затримати.

А проти міліціонера, який не завадив Музичку тягати за краватку прокурора і давати йому підзатильники відкрили кримінальне провадження.

Після агресії проти прокурора, на його захист стала його мама Ірина Таргоній, з Костополя. За інформацією видання, саме мамі подзвонив прокурор під час його затримання. «Як повідомляють наші джерела, мама зараз приїхала під районну прокуратуру і намагається завадити правоохоронцям», – зазначає видання.