Історія від волонтера: суд як суд

На черговий суд у справі про обвинувачення бійця колишньої 51-ї бригади прибула його мама-інвалід, попри поагний стан здоров’я. Натомість слідчі прокуратури, яких також викликали – не з’явилися.

Про це у соціальній мережі Facebook пише адвокат-волонтер Василь Нагорний.

Нагорний поділився враженнями від сьогоднішнього судового засідання у справі по обвинуваченню чергового бійця колишньої 51-ї окремої механізованою бригади.

« Суд як суд. Свідки обвинувачення не з’явились, слідчі прокуратури, яких я викликав – не з’явились. Зате приїхала свідок захисту- мама обвинуваченого, яка попри інвалідність та поганий стан здоров’я прибула на перший виклик суду. Слів вона не підбирала, сліз не стримувала… розповіла все, що знає про події у в/ч після повернення зі сходу тих, кому вдалось вижити з 51-ї ОМБР», – пише Нагорний.

Він додав: «В мене є обгрунтовані підозри, що в цього бійця буде все гаразд, питання тільки в кількості судових засідань (поки 4), витрачених нервах та коштах».

«Прошу журналістів, які знімали зібрання у вересні-жовтні 2014 року у Володимир-Волинській частині відгукніться…ваші сюжети можуть врятувати багатьох бійців. Крім того, ще раз прошу, хто може – допомагайте. Бійці, яких судять – воювали за нас і замість нас. В цього бійця родина: він – безробітний, мама-інвалід 3 групи та бабця – 77 років. Більшість з них отакі бідові. Щоб в когось не виникало ілюзій, то сьогодні вони привезли мені як гонорар літру чорниць, яку віддав бійцям в госпіталі. Просити в них на бензин не можу…» – пише волонтер.