Волинська міліція лякає пішоходів штрафами

На автодорогах Волині з початку року зареєстровано 104 дорожньо-транспортні пригоди, де 19 пішоходів загинули, 94 – отримали тілесні ушкодження.

Міліція лякає порушників штрафами, ‒ повідомляють у СЗГ УМВС Волині.

«Аналіз таких аварій на автошляхах вказує, що більшість таких ДТП стається через ігнорування правил дорожнього руху. Пішоходи не зважають на сигнали світлофорів, переходять проїзну частину поза пішохідними переходами, раптово виходять на дорогу. При цьому в зоні підвищеного ризику перебувають пішоходи, які під час руху розмовляють по телефону, слухають музику в навушниках або користуються іншими гаджетами», – розповідає заступник начальника управління ДАІ УМВС України у Волинській області Олег Данилюк.

Державтоінспекція попереджає: за порушення Правил дорожнього руху настає адміністративна відповідальність. Зокрема за ст. 127 КУпАП, непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху тягне за собою попередження або штраф від 51 до 85 грн.

Якщо особа порушила правила дорожнього руху у стані сп’яніння, штраф становить від 130 до 170 грн. А якщо порушення спричинили створення аварійної обстановки – від 170 до 255 грн, або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.