Волонтерка розповіла про лікування бійців у шпиталі

У госпіталі інвалідів війни в Луцьку нині проходять лікування 16 бійців при можливому завантаженні у півсотні.

Про це у соціальній мережі Facebook написала волонтерка Наталія Ариванюк.

«Минулого тижня у госпіталі інвалідів війни відбувся круглий стіл з питань психологічної реабілітації та суспільної адаптації учасників АТО. На даний момент на лікуванні знаходиться 16 бійців з можливих 50. У госпіталі надають медичне лікування, психологічну допомогу та фізичну реабілітацію», – пише вона.

За інформацією волонтерки, відкрито реабілітаційний центр, де хлопці можуть насолоджуватись бальнеологічним лікуванням та тримати себе в тонусі у тренажерному залі. «Вільний час можна провести у розважальному комплексі Адреналін сіті, де пропонують зіграти у великий та малий теніс, боулінг, футбол, а також запрошують відвідати бассейн», – йдеться в дописі.

Наталія Ариванюк зазначає: «Одним із важливих складових реабілітації є арт терапія. Бажаючі можуть відвідувати курси малювання у самому госпіталі. Співробітники благодійного фонду “Рідна Волинь” планують зробити виставку із робіт наших бійців. Проводиться мистецька терапія. Бажаючі можуть відвідувати різні концерти, вистави та виставки. Перевезеннями займається Благодійний фонд Ігоря Палиці – “Новий Луцьк”. В кожній палаті зроблено ремонт, присутній санвузол».

Аби пройти курс лікування потрібно: посвідчення або довідка учасника АТО, документ про демобілізацію або направлення з військового шпиталю