Володимир: створили спілку ветеранів війни на Сході

У Володимирі-Волинському запрацювала місцева Спілка ветеранів, учасників та інвалідів АТО. Їй виділили приміщення під офіс за символічну плату в 1 гривню.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

«Спілка, яка нещодавно офіційно зареєстрована у юстиції, має на меті захист прав бійців, які пройшли пекло війни. Звертаються за найрізноманітнішою допомогою: від матеріального забезпечення до оформлення документів. Однією з найбільших проблем є працевлаштування», – розповів голова спілки Юрій Степанюк.

Виходом з ситуації, вважає представник центру зайнятості Ярослав Матвійчук, буде оформлення допомоги по безробіттю. Це ж слід враховувати і той момент, що навіть будучи фізично здоровими, не кожен фронтовик психологічно готовий тут же приступити до роботи в мирному житті. Зараз серед клієнтів служби зайнятості – 90 колишніх бійців. Дванадцять із них уже пройшли навчання та отримали одноразову допомогу на провадження підприємницької діяльності, а це в межах 20 тисяч гривень на кожного. За період перебування на обліку безробітних чоловіки мають час підлікуватись, призвичаїтись до суспільних умов, визначитись з подальшими планами.

Що ж стосується роботи спілки, то міська рада надала для неї офісне приміщення за символічну плату – 1 гривня на рік. Договір про це керівник об’єднання отримав сьогодні. Передбачать у місцевому бюджеті і видатки на статутну діяльність організації, пообіцяв секретар міськради Олег Свідерський.

Відтак, бійці можуть звертатись за адресою: м.Володимир-Волинський, вул.Ковельська, 29. Телефон: 3-87-80.

Проблеми розв’язуватимуть у співпраці з різними державними та приватними структурами. Голова Спілки відразу попередив, що структура є повністю аполітичною.