У Порошенка дійшли руки до волинського бурштину

Проблему незаконного видобутку бурштину на Західній Україні, зокрема на Волині, мають вирішити протягом двох тижнів.

Про це під час наради з керівниками силових структур та правоохоронних органів прикордонних областей Західної України заявив президент Петро Порошенко, – повідомляє Під прицілом із посиланням на Дивись Інфо.

«Кожного тижня держава втрачає на незаконному видобутку мільйони доларів. Ми працюємо у цьому напрямку, але у державі через ВРУ треба узаконити легальний видобуток», – сказав заступник міністра внутрішніх справ України Олексій Руденко.

Водночас президент Петро Порошенко жорстко розкритикував роботу Міністерства внутрішніх справ України у частині боротьби із незаконним видобутком бурштину.

«Ви мені назвали дві цифри: 90% і мільйони доларів. Але я Вам скажу, що жодна ділянка не працює без кришування МВС, СБУ, прокуратури і голів районних державних адміністрацій. Але лідером там є міліція», – сказав Порошенко.

Водночас Порошенко пообіцяв протягом двох тижнів приїхати без попередження на місця незаконного видобутку бурштину.

«Протягом двох тижнів я приїду без охорони у Житомир, Рівне або Волинь і покажу усім, хто кришує цей видобуток. Приїду без кортежу, але з охороною», – сказав Порошенко.

Він додав: «Даю вам два тижні на вирішення цієї проблеми. Треба провести обмін досвідом, адже хтось купує цей бурштин, якось він перетинає кордон і хтось від цього отримує гроші», – сказав Порошенко.