Проблему піщаних кар’єрів на Волині хочуть вирішити мирно. Оновлено

У Рожищенському районі створили робочу групу щодо вирішення проблем піщаних кар’єрів та ремонту доріг, які були пошкоджені через вивіз піску.

Про це стало відомо під час засідання громадської ради при Рожищенській районній державній адміністрації у четвер, 2 липня, – повідомили у прес-службі Народного контролю.

На заході були присутні: керівник «Народного Контролю» Павло Данильчук, очільник Самооборони Рожища Валерій Шварцкоп, голова Рожищенської райради Андрій Музика, депутат Волиньради Віктор Прокопчук, голови Сокільської, Луківської, Носачевичівської сільських рад та представники власників кар’єрів.

З ініціативи Павла Данильчука була створена робоча група, до якої ввійшли громадські активісти та представники профільних установ ДАІ, управління Держкомзему, управління сільського господарства, управління екології та голови сільських рад.

Робоча група вивчатиме документацію про законність діяльності кар’єрів та напрацьовуватиме пропозиції щодо спільного вирішення ремонту доріг.

«Маємо проаналізувати, який кар’єр працює легально та яким чином ремонтуватимуться дороги», – розповів Павло Данильчук.

Група має надати відповідні висновки до 20 липня. Опісля відбудуться збори за участю селян щодо роботи піщаних кар’єрів.

Громадське. Волинь опублікувало відео з місця події.