Люстрований волинський міліціонер «виплив» на Прикарпатті

Колишній перший заступник начальника УМВС у Волинській області Михайло Руденко нині очолює Івано-Франківську обласну федерацію спортивного та бойового самбо.

Призначення на цю посаду відбулося наприкінці квітня 2015 року, ‒ пише ВолиньPost.

Після звільнення з УМВС та спроб відновитися в правоохоронній системі в обхід люстраційного законодавства одіозний екс-міліціонер відповідає за розвиток самбо на Прикарпатті.

«Я працював на різних керівних посадах в системі МВС, пройшовши шлях від курсанта, слідчого і закінчивши фактично начальником УМВС в свій час у Волинській області. І так сталося, що на сьогоднішній момент, віддавши службі в органах МВС більше 21 року, я на даний час вирішив зайнятися іншими справами – громадськими», ‒ розповів про себе Руденко на позачерговій звітно-виборній конференції Федерації.

«Перебуваю на громадській посаді в керівництві Головного управління МВС в місті Києві, але маю дуже багато вільного часу і в принципі, маючи досить непогані зв’язки, – ви знаєте, я дуже нормально товаришую з нашим новим головою Федерації, – я би тут попробував би себе в цій новій іпостасі – голови Федерації самбо області», – додав він.

Як відомо, суд призупинив адміністративне провадження у справі Руденка щодо його поновлення на посаді в органах внутрішніх справ до з’ясування конституційності деяких положень закону «Про очищення влади».

Михайло Руденко – заслужений майстер спорту, чемпіон світу з бойового самбо, дворазовий срібний призер чемпіонатів світу з бойового самбо, чемпіон України з самбо, чемпіон України з дзюдо.

Із квітня 2012 до вересня 2014 року він обіймав посаду першого заступника начальника Управління МВС у Волинській області. Звільнення Руденка із посади кілька місяців вимагали волинські активісти, оскільки він сприяв переслідуванню євромайданівців.

У вересні 2014 року міліціонера перевели працювати на ту ж посаду в Житомирську область, а вже в жовтні 2014 року його звільнили з органів МВС у рамках Закону «Про очищення влади».