Француз «благословив» Лазорка повернутися в «Укртранснафту»

Олександр Лазорко, якого «з боями» усували від керівництва дочірнього підприємства НАК «Нафтогаз України» «Укртранснафта», хоче повернутися на посаду.

Про це повідомив у Facebook нардеп Сергій Лещенко у четвер, 2 липня.

Нагадаємо, на засіданні наглядової ради ПАТ «Укртранснафта» 19 березня прийняли рішення про відсторонення Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління товариства.

Основною причиною відсторонення, за версією «Нафтогазу України» стало те, що із початку 2015 року Лазорко погодився на збільшення вартості зберігання державної нафти на потужностях підприємств групи «Приват» у два рази до 6,4 гривень. Щодня «Укртранснафта» платила 2,5 мільйона гривень за зберігання нафти.

Після цього 29 травня Луцький міськрайонний суд задовольнив скаргу Лазорка на таке рішення та поновив його на посаді. Однак таке рішеня фактично не вступилов дію, адже на підприємстві оголошенйи конкурс на заміщення посади генерального директора.

Як пише Лещенко, Лазорко бере участь у цьому конкурсі та хоче повернутися на посаду, аби заблокувати виплату дивідендів від «Укртранснафти» державі на користь олігарха Ігоря Коломойського.

Цікаво, що підписав рекомендаційний лист Лазорку колишній голова Волинської ОДА Анатолій Француз, який втік із Волині під час Помаранчевої революції.

10391047_871821922888477_6090590358222479695_n